Смачний карантин в Києві

Бачте як!

Ніхто не знав і не гадав, що станеться така ситуація, коли виходити з дому буде не тільки не бажано, але й рекомендовано зворотнє! Наразі, зараз саме так і є в нашому місті, - звідусіль чуємо заклик не виходити  назовні без потреби, залишатися вдома і обмежити офлайн спілкування з друзями, знайомими та рідними до мінімума. Багато хто почав працювати віддалено. А хтось - віддалено працює вже давно, але просто зараз почав працювати саме з дому, - не з кафе чи коворкінгу, як раніше.

Непроста ситуация, до якої важко звикнути. 

Як же допомогти собі, як себе розрадити?

Виділили для себе 3 головні пункти, виконуючи які ви точно зможете залишатися в ресурсі тривалий час і легше перенести вимушену усамітненість.

1. Здоровий сон і свіже повітря.

Не забувайте вчасно лягати спати, - бажано це робити до 22 години. Давайте собі можливість висипатись вдосталь. Регулярно провітрюйте приміщення й робіть вологе прибирання.

2. Режим праці й відпочинку.

Працюючи з дому, не забувайте планувати свій час так само, як і при роботі в офісі: чобочий день має бути обмежений робочими годинами, обідня перерва так само має бути вчасно. 

3. Смачна їжа.

Звісно, вона так само має бути й поживною. Але тут ми наголошуємо на тому, щоб смачна. Оскільки, від того, що ми їмо, залежить самопочуття і настрій. Власне, замовити собі пироги та їжу можна у нас, - з доставкою по Києву, а також в Ірпінь та Бучу. Зручне замовлення, швидка доставка в підходящий для вас час, смачна їжа - і пироги, і вареники з пельменями, - це все про нас. 

Зробимо ваш карантин смачним!

 

Пиріг вагою 1 кг

Зробили новий зручний формат пирогів - вагою 1 кг. Вигідний розмір, щоб замовити пироги додому в Києві. Ідеально для сімейної вечері

Відкриваємо доставку в Бучу та Ірпінь

Любі!
Відкриваємо доставку в Ірпінь та Бучу!
Замовляйте собі пироги в нашому новому форматі, ідеальному для родини - вагою 1 кілограм, все з тими ж смачними вашими улюбленими начинками!

Веземо від 1 пирога!
Противірусна знижка 25% - діє і діятиме, допоки триває карантин!
Робіть ваші замовлення по телефону або через сайт.

Доставка пирогів Ірпінь-Буча протягом декількох годин у зручний для вас час!

Замовляйте - вже печемо!)

Доставка їжі Київ

Ліпимо!
Накрутили начинок різних смачних.
Тісто замісили - ніжне, м'якеньке.
Та й ліпимо. Заморожуємо швидесенько, ділимо на порції та й розвозимо по ваших адресах, на які замовляєте.
Ну а як! Карантинже, -  їсти треба ситно, смачно і вдома. Тому у нас доставка їжі. Привозимо, щоб вам потреби не було виходити. А щоб підтримати вас - зробили знижку 25% на все. А ще ми точно знаємо, що наші вареники та пельменики мають цілющу дію. Ну, тобто вони просто такі класні, що коли їх іси - так смакуєш, що про все на світі забуваєш!!! Саме лиш відчуття гармонії й насолоди! А це, погодьтеся, дуже важливо для здоров'я і гарного самопочуття!!
Мийте ручки, їжте смачно і будьте нам здорові!

Наші контакти