Фірмовий чізкейк в банці у подарунок до кожного 2-го пирога

Всім, хто любить пироги, присвячується. Тепер пирогів можна і треба з'їсти більше! До кожного другого пирога даруємо від щирого серця наш смачний фірмовий чізкейк в банці. Обирай будь-які пироги з більш ніж 20 різновидів. І смакуйте з задоволенням! Акція діє з 23 вересня до 31 грудня 2020 р. Дія акцій не накладається одна на одну і подарунки за акціями не додаються один до одного. В межах одного замовлення покупець має право брати участь лише в одній акції (на свій вибір). Під подарунком мається на увазі можливість придбати чізкейк в банці за спеціальною ціною 0,01 грн з ПДВ. Умови акції можуть бути змінені в будь-який момент організатором.

Акція для іменинників До кожного пирога 0,5 літра лимонаду у подарунок

Для всіх іменинників у нас особливий подаруночок! До кожного пирога даруємо пів літра смачного фірмового лимонаду, власноруч приготованого. Коли робите замовлення, обов'язково повідомте, що у вас День народження! Щоб смакувало краще вам і вашим гостям. Акція діє за умови наявності документа, що підтверджує день народження. Акція діє з 23 вересня до 31 грудня 2020 р. Дія акцій не накладається одна на одну і подарунки за акціями не додаються один до одного. В межах одного замовлення покупець має право брати участь лише в одній акції (на свій вибір). Для отримання подарунка до Дня народження покупцеві варто пред’явити кур’єру чи адміністратору (при самовивозі) паспорт або його копію. Під подарунком мається на увазі можливість придбати лимонад за спеціальною ціною 0,01 грн з ПДВ. Умови акції можуть бути змінені в будь-який момент організатором.

Завчасне замовлення — гарантія смачного подарунка

Отримайте смачний сюрприз за попереднє замовлення. Всім, хто зробить замовлення заздалегідь (за добу та більше до дати доставки/самовивозу), гарантовано даруємо смачненький комплімент. Не зволікайте: дуже треба пирогів — одразу замовляйте! Акція діє з 23 вересня до 31 грудня 2020 р. Дія акцій не накладається одна на одну і подарунки за акціями не додаються один до одного. В межах одного замовлення покупець має право брати участь лише в одній акції (на свій вибір). Під подарунком мається на увазі можливість придбати сюрприз за спеціальною ціною 0,01 грн з ПДВ. Умови акції можуть бути змінені в будь-який момент організатором.

Наші контакти